Mitsubishi Heavy Industries / Mitsubishi Klima
Daikin N Serisi Klimalar

AIRFEL SAKARYA’DAKİ İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , ,

(AIRFEL SAKARYA’DAKİ İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU)
Sanko Holding şirketlerinden Airfel’in Anadolu turu devam ediyor. 15 Haziran’da Adapazarı’nda gerçekleştirilen toplantıda, yerel yönetim, Airfel bayileri ve sektör profesyonelleri bir araya geldi.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, Anadolu turunun Sakarya etabında, 15 Haziran Salı günü Sakarya Grand Hotel’de bir toplantı düzenledi. Sakarya’daki yerel yöneticiler, Airfel bayileri ve sektör profesyonellerini buluşturan toplantıda Airfel, katılımcıları ürünleri, üretim teknolojileri, yeni çalışmaları ve stratejileri hakkında bilgilendirdi.

Yeni teknolojiler ve sektördeki gelişmelerin aktarıldığı toplantıda özellikle180 KW’lık büyük kapasitesi ile sektörde ilk ve tek olan Ambassador Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar katılımcıların büyük ilgisini çekti. Bu özelliği ile her türlü işletme koşuluna ve sistem dizaynına yüksek uyumluluk gösteren Ambassador Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar, premix brülörleri, paslanmaz çelik eşanjörleri ve yoğuşma teknolojileri ile kullanılan mekanlarda %100 oranında verim elde ediliyor. Yüksek verim değerleri sayesinde, daha az yakıt kullanarak istenilen ısıl konforu elde ediliyor. Büyük kapasitelerde, kaskad uygulamalarıyla çok küçük hacimlere uygulandığı gibi ergonomik ve teknolojik yapısıyla da montaj ve işletme süreçlerinde kullanıcılarına hız, maliyet gibi birçok avantajı bir arada sunuyor.
Airfel Pazarlama Müdürü Göktürk Öztürk, “Anadolu’da düzenlediğimiz buluşma toplantıları bizler açısından büyük önem taşıyor. Ürünlerimizi, üretim teknolojimizi ve üretim süreçlerimizi anlatma fırsatı bulduğumuz bu toplantıları sürdüreceğiz. İş ortaklarımız ile toplantılarımız diğer Anadolu illerinde de devam edecek” diyerek Airfel olarak toplantılara verdikleri önemi belirtti.

Airfel hep zirveyi hedefliyor!
Sanko Holding şirketlerinden ısıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından AIRFEL 1999 yılında kuruldu. AIRFEL; her türlü split klima (duvar tipi, multi split, kaset, yer tavan, salon, kanallı tip), ısıtma (radyatör ve kombi), soğutma, havalandırma cihaz ve ekipmanlarının üretimini, ihracatını, ithalatını, pazarlamasını ve dahili ticaretini yine kendi markası ‘AIRFEL’ adı altında yapıyor. 400 çalışanı olan AIRFEL’in İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra İzmir, Ankara, Gaziantep, Antalya ve Adana’da 5 bölge müdürlüğü bulunuyor. AIRFEL, Türkiye genelinde 162 bayi ile ürünlerini sunarken, 550 satış noktası ve 390 servis ile hizmet veriyor. AIRFEL’in sunduğu ürünler ise şöyle: Split Klimalar (AIRFEL, McQuay International, Mitsubishi Heavy Industries), VRF Çoklu Klima Sistemleri (Mitsubishi Heavy Industries), Merkezi Sistemler (McQuay International), Paket Klima Santrali (AIRFEL Tetisan), Kombiler (AIRFEL, Riello), Kazanlar (Hoval), Panel Radyatör (AIRFEL), Boyler (AIRFEL), Vana (AIRFEL), Havlupan (AIRFEL), Nem Alıcı (ROX), İnfrared Isıtıcı( Airfel ESH), Hava Perdesi (AIRFEL).

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

Puanla: Oy Sayısı:0 Okunma:105700

Haber Hakkındaki Yorumlarınızı Lütfen Bizimle Paylaşın..

 

DİĞER HABERLER
Baymak´ın klima satışları 7 ayda %56 oranında arttı.
Vaillant klimalar performans ve estetik kadar sağlığın da buluşma noktası
DAIKIN’DEN TÜRKİYE’NİN YENİ NESİL SOĞUTUCU AKIŞKAN R32 İLE ÇALIŞAN İLK KLİMASI: EMURA II
A+++ SOĞUTAN VE ISITAN KLİMA
Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor
İyi Bir Klima Almanın Kuralları
Mitsubishi Electric klimada yaz kampanyasını uzattı
Dünyanın en çok satan klima markası General’in yeni kampanyası yayında
KLİMADA “YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK FATURA” NASIL SAĞLANIR?
Ezber Bozan Klima: Kirigamine Zen
Vestel’in Plazma Inverter klima serisi en sağlıklı havayla serinletiyor
General´den Bebekli Aileler için Hijyenik Klima
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN KLİMA KONTROLÜNÜ MOBİLLEŞTİREN TEKNOLOJİ
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN TEKNOLOJİK KEŞİF
DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU
DAIKIN ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI VAM FA5 İLE HAVANIZI DEĞİŞTİRİYOR
MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN A+++ ISINMA KONFORU VE ENERJİ TASARRUFU
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN MÜCEVHER KLİMA
DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 2634 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS