Mitsubishi Heavy Industries / Mitsubishi Klima
Airfel Japon Kombi

AIRFEL ELAZIĞLI SEKTÖR PROFESYONELLERİ İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Airfel, Elazığ’da iş ortakları ile bir araya geldi. 15 Nisan’da Akgün Elazığ Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Airfel yetkilileri; yerel yönetim, bayiler ve sektör profesyonellerine ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörü hakkında bilgi verdi.

Airfel MHI Bayisi Okur Klima’nın Açılışına Yoğun İlgi

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel’in, Mitsubishi Heavy Industries bayilerine bir yenisi daha eklendi. Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmete giren Okur Klima’nın açılışına Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve Alanya protokolü de büyük ilgi gösterdi.

AIRFEL ISH DEĞERLENDİRME

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden, ısıtma soğutma ve havalandırma sektörünün yenilikçi markası Airfel, sektörü bir araya getiren uluslararası fuarlara katılmaya devam ediyor.

Airfel Bayileri: “Başarı Elimizde”

Etiketler:  , , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncülerinden Airfel, bayileri ile Antalya Spice Hotel’de bir araya geldi. 2010 yılının değerlendirildiği ve 2011’deki yeniliklerin, hedeflerin paylaşıldığı toplantıya Türkiye çapından Airfel ve MHI bayileri katıldı.

540 çalışanı 550 satış noktası ve 460 yetkili servisi ile 46 ülkeye ihracat yapan Airfel

Etiketler:  , , ,
Sanko Holding şirketlerinden, ısıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün sektörüne yön veren öncü firmaları arasında yer alan Airfel, 1999 yılında kuruldu. 2001’de Çorlu’da, Türkiye’de akredite olmuş üç klima performans laboratuarından birine sahip split klima fabrikasını kurarak kendi markasıyla ürünlerin montajlarını yapmaya başladı

RED DOT ÖDÜLLÜ AİRFEL

Etiketler:  , , , ,
İLKLERİ HAYATA GEÇİRDİ Sanko´nun iklimlendirme sektöründeki şirketi Airfel, AR-GE´yi çok önemsiyor ve bu alanda çalışmalar yapıyor.

AIRFEL Elazığlılar’la buluştu

Etiketler:  , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü markası Airfel,

Airfel Genel Müdür Yardımcısı Özen, Soğutma gruplarında yüzde 31 ile Türkiye´nin pazar lideriyiz

Etiketler:  , , ,
Airfel Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, soğutma gruplarında yüzde 31 ile Türkiye´nin pazar lideri olduklarını belirtti

Airfel’in cirosunun yüzde 20’sini 33 ülkeye yaptığı ihracat oluşturuyor

Etiketler:  , , , ,
Toplam dört fabrikalarında üretim yatırımlarının 62 milyon dolara ulaştığını kaydeden Hasan Önder, ihracatta da başarılı rakamlara imza attıklarını ve dört kıtada 33 ülkeye ihracat yaparak cirolarının yüzde 20’sini bu kanaldan elde ettiklerini açıkladı.

Aırfel Kumandalı Yeni Infrared Isıtıcıları Satışa Sunuyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
Airfel´in yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan ESH Infrared Isıtıcı serisine yeni bir model eklendi. Yeni ESH uzaktan kumandalı modeller, zamanlama seçeneği, stand by, otomatik sıcaklık algılama ve oda sıcaklığını ayarlama gibi özelliklere sahip.

Klima mı alacaksınız? Tabiki Teknoloji Devi Mitsubishi Heavy

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Klima mı alacaksınız?
Tabiki Teknoloji Devi Mitsubishi Heavy Her mekana uygun klima çözümleri

Bu Ev nasıl serinler diye düşümmeyin !

AIRFEL Her Mekana Uygun KLİMA Çözümleri Sunar.

Bu Ev nasıl serinler diye düşümmeyin !

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Bu Ev nasıl serinler diye düşümmeyin !

AIRFEL Her Mekana Uygun KLİMA Çözümleri Sunar

Sanko Mitsubishi Klima Kampanya Airfel Klima kampanya ile asya card axess card card finans bonus maximum world kredi kartlarına 12 taksit fırsatı ile Mitsubishi bayilerinde.

AIRFEL SAKARYA’DAKİ İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel’in Anadolu turu devam ediyor. 15 Haziran’da Adapazarı’nda gerçekleştirilen toplantıda, yerel yönetim, Airfel bayileri ve sektör profesyonelleri bir araya geldi.

AIRFEL MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES ANLAŞMASI

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
KLİMADA TÜRK - JAPON İŞBİRLİĞİ
Airfel – Mitsubishi Heavy Industries güçlerini birleştiriyor.
AIRFEL, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES KLİMA SATIŞLARINA BAŞLADI.

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile yeni bir işbirliği anlaşması imzaladı. Airfel ve MHI, 2005 yılından bu yana devam eden işbirliklerini, son anlaşmayla daha da güçlendirdi. Airfel, yeni anlaşma çerçevesinde, MHI’ın KX merkezi klimalarının yanı sıra, duvar tipi split ve ticari tip klimalarını da Türkiye pazarına sunacak.

Forum İstanbul, Airfel ile soğutulup ısıtılacak

(1)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Airfel, ısıtma-soğutma alanında büyük projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, ısıtma-soğutma alanında büyük projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bayrampaşa’da yapımı devam eden ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Forum İstanbul’un tüm ısıtma, soğutma, havalandırma cihazları Airfel tarafından sağlanıyor.

Japon kliması, AB´ye Türkiye´den Airfel´le girecek.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , ,
Türkiye ve dünyada gün geçtikçe büyüyen klima pazarında paylarını artırmak isteyen firmalar ürün yelpazelerini çeşitlendiriyor. Mitsubishi marka split ve ticarî klimaları satışa sunan Airfel ihracatını 30 milyon dolara çıkarmayı hedefliyor.

Airfel, klimada Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile işbirliğini güçlendiriyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, klimada Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile işbirliğini güçlendiriyor.

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, klimada Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile işbirliğini güçlendirirken, yeni anlaşmayla MHI´nın KX merkezi klimalarının yanı sıra duvar tipi split ve ticari tip klimalarını da pazara sunacak.

Airfel, Mitsubishi Heavy İndustries Klima Satışlarına Başladı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Sanko Holding Şirketlerinden Airfel, Dünyanın En Büyük Klima Üreticilerinden Mitsubishi Heavy Industries (Mhı) ile Yeni Bir İşbirliği Anlaşması İmzaladı.

Airfel ve MHI, 2005 yılından bu yana devam eden işbirliklerini, son anlaşmayla daha da güçlendirdi. Airfel, yeni anlaşma çerçevesinde, MHI´ın KX merkezi klimalarının yanı sıra, duvar tipi split ve ticari tip klimalarını da Türkiye pazarına sunacak.

AIRFEL, McQuay ile devam edecek

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden AIRFEL, 2005 yılından bu yana Türkiye temsilciliğini üstlendiği McQuay ile sözleşmesini yeniledi. İmza töreninde; AIRFEL Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut, AIRFEL Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral ile McQuay Başkan Yardımcısı Sergio Lacava, Pazarlama ve Satış Müdürü Paolo Nascetti, Bölge Satış Müdürü Stephane Polo yer aldı. AIRFEL, 2010 yılına kadar geçerli olacak sözleşme kapsamında, 2005`ten itibaren olduğu gibi, McQuay ürünlerinin Türkiye`deki satış ve satış sonrası servis hizmetlerini üstlenecek.

Çocuk Odalarına Kalem Kumandalı Özel Klima

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk olan “Çocuk Odası Kliması” ile “Kalem Kumanda”yı piyasaya sundu.
Airfel’in Hendek tesislerinde son teknolojiyle üretilen klima, sahip olduğu özelliklerle çocuk odalarında güvenle kullanılabiliyor. Airfel ekibinin tasarladığı ergonomik kumanda ise Çocuk Odası Kliması’nda ve diğer klimalarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Airfel Türkiyede bir ilk olan Çocuk Odası Kliması ile Kalem Kumandayı piyasaya sundu.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Türkiye´de ilk olan Çocuk Odası Kliması ile Kalem Kumandayı piyasaya sundu


Sanko Holding şirketlerinden Airfel, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye´de ilk olan Çocuk Odası Kliması ile Kalem Kumandayı piyasaya sundu. Airfel´in Hendek tesislerinde son teknolojiyle üretilen klima, sahip olduğu özelliklerle çocuk odalarında güvenle kullanılabiliyor. Airfel ekibinin tasarladığı, ergonomik kumanda ise Çocuk Odası Kliması´nda ve diğer klimalarda kullanım kolaylığı sağlıyor.Isıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ürün geliştirmeyi sürdürüyor. Ar-Ge yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Airfel, yeni ürünleri; Çocuk Odası Kliması ve Kalem Kumanda ile teknolojide gelinen son noktayı yansıtıyor.

Airfel Antibakteriyel özellikli 6 bin çocuk kliması satacak.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Airfel Genel Müdürü Hasan Önder, antibakteriyel özellikli çocuk odası klimalarında bu yaz 6 bin adet satış yapmayı hedeflediklerini kaydetti. 2007´de klima pazarındaki toplam satış adedinin 1 milyon-1 milyon 200 bin adet arası olduğunu bildiren Önder, 2008 için tahminiz ise hava şartları ve ekonomik koşullar göz önüne alındığında

Türkiye´de bir ilk Airfel Çocuk Odası Kliması

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Airfel’in çocuk odalarına özel ürettiği klima, ortam sıcaklığını 20 derecede sabitlerken vitamin C yayıyor, toz, bakteri, küf ve kötü kokuları da emiyor

Sanko grubu bünyesindeki Airfel, çocuk odalarına özel klima üretti. Airfel Genel Müdürü Hasan Önder’in verdiği bilgiye göre, antibakteriyel plastik malzemeden üretilen çocuk odası kliması ortamdaki sıcaklığı 20 derecede sabitliyor. Böylece ortamdaki ani ısınma ve soğumalar engelleniyor. Bu klimanın kumandasını da özel ürettiklerini anlatan Önder, “Çocuklar kumandayla oynasa bile sıcaklık sabitlemesini değiştiremeyecekler” dedi. Önder, klimanın diğer özelliklerini de şöyle anlattı:
 Klima Nedir?
 Klima Tipleri Ve Kısa Klima Tarihi
 Klima Cihazları Nasıl Soğutur?
 Klima Cihazları Nasıl Isıtır?
 Salon Tipi Split Klimalar
 Duvar Tipi Klimalar
 Pencere Tipi Klimalar
 Yer Tavan Tipi Klimalar
 Klima Seçiminde ve Montajında Dikkat Edilecek Hususlar
 Klimanın Teslimi Esnasında Dikkat Edilecek Konular
 Klima Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken TİCARİ Konular
 Klima Cihazları İçin Servis Ne Kadar Önemlidir?
 Klima Kullanıyorsanız Bunlara Dikkat Etmelisiniz
 Klima Sağlığa Zararlımıdır?
 Split Tipi Klimalarda Arıza Durumunda İlk Bakılacak Noktalar
 Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
 Hangi Kapasitede Klima Seçmeliyiz?
 Klima İçin Servis Hizmeti Ne Kadar Önemlidir?
 A sınıfı klima ile G Sınıfı klima arasında ne fark vardır?
 Klimalar kaç dereceye kadar ısıtma/soğutma sağlamaktadır?
 Klimalara kaç amper sigorta takılmalıdır?
 Klimalarınızda heat pump özelliği var mı?
 Kumanda kullanımı için geniş bilgi alabilir miyim?
 Klimalarda hangi filtreler bulunmaktadır?
 Anti bakteriyel filtre nedir, klimalarınızda var mı?
 Klima bakımı ücretli midir, bakımı nasıl yapılıyor?
 Klimayı yaz/kış konumunda nasıl kullanabilirim?
 İyonizer Filtre nedir?
 Klima dış ünitesinde karlanma neden meydana gelir?
 Klimalardaki ısıtma modunda soğuk üfleme neden olur?
 Klima dış ünitesinden su damlaması normal mi?
 Klimamdan ses geliyor, ne yapmalıyım?
 Klimadan koku gelmesinin nedeni nedir?
 Klimanın filtresi ne kadar sık değiştirilmeli?
 Tek bir klima cihazı ile aynı anda iki odayı soğutup ısıtabilir miyim?
 Klimacı bir arkadaşım var, piyasanın çok altına bana montaj yapabileceğini söylüyor. Böyle bir durumda cihazın garantisiyle ilgili her hangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
 Klimanın montajını kendim yapabilir miyim?
 Inverter teknolojisi nedir ?
 Split Klima kullanımı dünya çapında Neden çok popüler ?
 Split Klimalar neden ve nezaman geliştirildi ?
 Split Klimaların, merkezi sistem ve pencere tipi klimalarla kıyasla avantajları nedir ?
 Klimamı ısınma amaçlı kullanırken nasıl en yüksek verim alabilirim?
 Heat Pump ne demektir?
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 2506 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS